Radi pošleme Hradec s nulou domov, hovorí pardubický Zohorna

Hneď tri zo štyroch minuloročných súboja nepoznalo víťaza v základnej hracej dobe. A tiež prvý vzájomný mač sezóny na hradeckom štadióne priniesol bitku, na konci ktorej hájil tamojšej Mountfield len jednogólový náskok. Aj ten mu však priniesol tri body, ktoré si chcú Bet365 pardubickí vziať v piatok v podvečer späť.

“Verím, že prídu a pošleme ich s nulou domov,” hovorí útočník prvej pardubickej formácie Tomáš Zohorna, ktorý na ľade narazí aj na svoje budúce spoluhráčov.

Fanúšikovia sa ale jeho odchode desiť nemusí. Dres totiž rozhodne Bet365 nemení. Vo štvrtok bol však vybraný do nominácie reprezentačného kouča Ružičku, kam zamieri aj duo hradeckých beků Bohumil Jank a Martin plánik.Pardubické radu telefónne číslo zdarma od Bet365 potom doplní tiež člen najproduktívnejší druhej päťky Lukáš Radil.

“Pozvánka je obrovská vzpruha a som za ňu veľmi rád. Nečakal som ju a dúfam, že ma nakopne ešte viac, a až prídem, tak bude späť ten staraj Zohorna, “verí dvadsaťšesťročnej ľavé krídlo, ktoré sa presadilo v posledných dvoch kolách. Pre rodáka z Havlíčkovho Brodu to Bet365 pritom boli ešte len jeho prvé trefy v sezóne.

“Séria bez gólu bola dlhá. Na začiatku som z toho bol zlý. Som rád, že Málek ma nechal dať gól, “zažartoval Zohorna, ktorý dnešnému pikantnímu meranie síl neprikladá špeciálnu pozornosť. “Nie som Pardubák, takže derby neriešim.Pre mňa je to normálne zápas, ktorý chcem vyhrať, “vyhlasuje Zohorna.

Vybookované ochodze arény však nenechajú žiadneho hráča len tak v Bet365 pokoji, čo očakáva aj šéf pardubickej lavičky Zdeněk Venera. “V kulise plných tribún sa im hrá podstatne lepšie, vyhecujú sa a mohli by predviesť dobrý hokej,” myslí si hlavný kouč červenobielych, ktorý po utorkovej výhre 6: 3 nad Karlovými Varmi nemal dôvod k zmene zloženia formácií.

v tej elitnej by tak mal opäť nastúpiť sedemnásťročný mladík Michael Špaček, ktorý v Hradci oslávil svoj premiérový extraligový gól. “Hrá sa s ním dobre. Technicky je na tom výborne. Síce nám to tam stále moc nepadá.Hlavné ale je, že sa darí tímu a rozhodujú iné päťky, “poznamenal Zohorna, ktorý neočakáva podobný nášup gólov, ktorý mohli diváci zažiť v posledných domácich Bet365 zápasoch, v ktorých padlo dokopy dvadsať gólov!

“Myslím, že moc gólov nepadne aj preto, že Hradec je výborne hrajúcim tímom do obrany,” charakterizuje hradeckého soka Zohorna, ktorý vynechal značnú časť prípravy kvôli zlomenine záčlenkovej kostičky. Tréningové dávky mu spočiatku sezóny chýbali, ale teraz už sa cíti fyzicky lepšie.

“Je to lepšie zápas od zápasu. Snažím sa tréningové manko doháňať. Ide to Bet365 pomaly, ale myslím, že forma sa mi vracia.Snáď budem viac pomáhať tímu, “dodáva

Zápas začína o 17:40.

more: http://bet-stavky.com/bet365-bonus

Rate this post